Twoje produkty w naszych e-sklepach

Chcesz zwiększyć sprzedaż i włączyć swoje produkty i produkty do naszej oferty w całych Czechach, Słowacji, Wielkiej Brytanii?

Współpraca ta może odbywać się na różnych poziomach, w zależności od umowy i potrzeb poszczególnych producentów lub importerów, którym ten projekt może pomóc w rozszerzeniu ich produktów na wszystkie rynki. A teraz nie tylko czeski.

 

Obecnie współpracujemy z renomowanymi czeskimi i zagranicznymi producentami i dostawcami z całego świata.

 

Współpraca: producenci, dystrybutorzy i dostawcy

Kogo szukamy?

  • Partnerzy z kompleksową ofertą z określonej dziedziny.
  • Partnerów z produktami, które uzupełnią lub poszerzą naszą obecną ofertę
  • Partnerzy, którzy dostarczają swoje towary bezpośrednio pod adres klienta.

 

Reprezentujemy producentów i dostawców z zagranicy na rynku czeskim i słowackim w Anglii!

 

Pierwszym partnerem reprezentowanym przez Drdlika była renomowany producent drewnianych okładzin ściennych 3D, niemiecka firma WODEWA.

Następnie pojawiły się inne firmy z bardzo bogatym asortymentem płytek drewnianych, takie jak Wooden Wall Design, HARO, STEGU i inne. I tak staliśmy się największymi sprzedawcami drewnianych płytek ściennych.

Czy tworzysz wspaniałe produkty? Masz oryginalne produkty!

 

Firma Drdlik buduje trwałą pozycję na rynku czeskim i słowackim, a dzięki doświadczeniu i jakości świadczonych usług może nastąpić współpraca z innymi zagranicznymi producentami.

 

Starannie dobieramy produkty naszych partnerów, aby dostarczać to, co najlepsze.

 

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w projekcie "Partner Sales", skontaktuj się z nami poprzez e-mail: info@drdlik.pl

Ocenimy Twoją ofertę i skontaktujemy się z Tobą, jeśli będzie zgodna z naszą partnerską koncepcją sprzedaży.

 

Współpracuj z Drdlikiem

Jeśli jesteś producentem pięknych elementów lub wykwalifikowanym architektem, z pewnością chętnie o Tobie dowiemy się. Skontaktuj się z nami!

 

Współpraca z architektami i projektantami

Jesteś projektantem wnętrz lub architektem, czy też w jakiś sposób twórczo angażujesz się w urządzanie wnętrz swoim klientom? Napisz do nas! Chętnie nawiążemy z Państwem współpracę na profesjonalnym poziomie i zaoferujemy Państwu produkty zgodne z Państwa pomysłem i ogólną koncepcją projektową.

 

Współpraca z producentami i dostawcami

Robisz meble, posiadasz własną kolekcję dodatków do wnętrz lub stawiasz na dekoracje? Współpracujemy z największymi markami i dystrybutorami, a także indywidualnymi projektantami i pasjonatami. Daj nam znać o sobie, a przedstawimy Cię klientom, którzy Cię pokochają.

 

Nie jesteś pewien?

Nie jesteś architektem ani producentem, a chciałbyś, żebyśmy wiedzieli o Tobie? Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta poprzez e-mail: info@drdlik.pl

 

Dziękuję za wsparcie, Twój zespół Drdlík.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!