Poszukujemy odpowiednich partnerów dla wybranych produktów z naszej oferty!

  • Czy podoba Ci się nasze pokrycie dachowe z tworzywa sztucznego EUREKO? Jesteś przedstawicielem firmy dekarskiej lub budowlanej, która jest zainteresowana dostarczaniem naszych pokryć dachowych Twoim Klientom?
  • Czy podobają Ci się nasze drewniane okładziny ścienne? Czy jesteś architektem lub projektantem wnętrz, który jest zainteresowany dostarczaniem naszych okładzin ściennych Twoim Klientom?

W ramach długoterminowej współpracy oferujemy korzystne ceny hurtowe. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, abyśmy wspólnie obmyślili plan działania dla nowej współpracy.

Jak się do tego zabrać:

  1. Wyślij mailem zapytanie.
  2. Prześlemy Ci ofertę cenową, w tym koszty wszystkich ewentualnych modyfikacji.
  3. Po zatwierdzeniu ceny, znowu zajmiemy się kompletną realizacją dostawy, w tym oczywiście transportu do Twojego Klienta. 
    Płatność, wystawiając fakturę lub za pobraniem, może bezpośrednio dokonać Twój Klient lub Ty sam.
  4. Oferujemy specjalne ceny i rabaty.


Jesteśmy przekonani, że jakość zawsze się opłaca.

Zespół naszych pracowników potrafi zaoferować wszystkim naszym Klientom profesjonalne usługi. Do naszych Klientów należą spółki ponadnarodowe, przedsiębiorstwa państwowe, szkoły i organizacje non-profit, jak również i drobni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą, gospodarstwa domowe i studenci.

Regularnie wydajemy elektroniczne i drukowane katalogi promocyjne, które zawierają towar w atrakcyjnych cenach, organizujemy akcje i konkursy promocyjne i oferujemy m.in. szereg bonusów.

Nieustannie rozmawiamy ze światowymi producentami, także i z tymi małymi, którzy pracują w swoich warsztatach. Jesteśmy obecni na międzynarodowych targach, śledzimy aktualne trendy. Dlatego wiemy, czego Klienci będą potrzebować i czego będą chcieć. Wiemy, jak będzie się kształtować rynek. Wiemy, co się opłaca sprzedawać i wiemy jakim sposobem. I tym wszystkim chętnie podzielimy się z Państwem.

  • Jesteśmy przekonani, że sukces polega na wiedzy i współpracy
  • Długofalowej i uczciwej

 

Zrobimy wszystko, aby zaoszczędzić Państwu zbędnych kłopotów! Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania pod numerem telefonicznym: + 420 732 583 503 lub pod adresem e-mail: info@drdlik.pl - nie wahaj się skontaktować z nami.

Dziękujemy za Państwa zaufanie, zespół Drdlík.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!