Poszukujemy odpowiednich partnerów dla wybranych produktów z naszej oferty!

W przypadku długoterminowej współpracy oferujemy hurtowe ceny zakupu . Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a wspólnie ustalimy dalszą procedurę nawiązania nowej współpracy .

 

Jak to zrobić:

  1. Złóż wniosek e-mailem.
  2. Prześlemy Państwu ofertę cenową zawierającą m.in. wszystkie możliwe modyfikacje.
  3. Po zatwierdzeniu ceny wszystko jest ponownie wliczone w cenę. Zajmiemy się transportem do Twojego klienta.
    Płatność może zostać dokonana bezpośrednio przez Twojego klienta lub przez Ciebie na podstawie faktury lub gotówką przy odbiorze.
  4. Zapewnimy Ci specjalne ceny i rabaty .

 

Wierzymy, że jakość zawsze się opłaca.

Nasz zespół pracowników jest w stanie zapewnić profesjonalną obsługę wszystkim naszym klientom. Naszymi klientami są międzynarodowe firmy, przedsiębiorstwa państwowe, szkoły i organizacje non-profit, a także małe firmy, gospodarstwa domowe i studenci.

Regularnie publikujemy katalogi z artykułami promocyjnymi w formie drukowanej i elektronicznej, organizujemy promocje, konkursy oraz oferujemy całą gamę bonusów.

Wciąż rozmawiamy z producentami światowymi i z tymi małymi , którzy produkują w małych warsztatach. Jeździmy na międzynarodowe wystawy, podążamy za trendami. Dzięki temu wiemy, czego będą potrzebować i pragnąć klienci. Wiemy, jak będzie się rozwijał rynek. Wiemy co warto sprzedać i wiemy jak. I tym wszystkim chętnie się z Tobą dzielimy.

 

 Wierzymy, że sukces tkwi w wiedzy i współpracy

  • Długoterminowo i uczciwie

Zrobimy wszystko, abyś nie musiał się martwić! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania telefonicznie: +420 732 583 503 lub e-mailem: info@drdlik.pl  - nie wahaj się z nami skontaktować.

 

Dziękujemy za patronat, zespołowi Drdlík. 

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!