Wooden Wall Design - drewniane panele okładzinowe

WWD - Handmade - Elegancki i kreatywny

Tworząc projekty na dekoracyjnych panelach okładzinowych, bierzemy pod uwagę ich formę, efekt, ogólny wygląd oraz możliwość długoletniej służby ludziom. Obraz każdej płytki jest wynikiem długiej twórczej pracy. Aby to zrobić, musimy przenieść setki elementów o różnych kształtach.

Marka „WWD” powstała zgodnie ze światowymi trendami i wymaganiami dotyczącymi aranżacji wnętrz, a my aktywnie angażujemy się w wykorzystanie odzyskanego drewna w budownictwie, stolarce i aranżacji wnętrz. Nasza filozofia korporacyjna jest ściśle związana z ekologicznym stylem życia. Naszym partnerom biznesowym nie tylko dostarczamy oryginalne, ekologiczne materiały o wysokim poziomie usług, ale także promujemy świadomość ekologiczną i dostarczamy „drugi oddech” pozornie zapomnianemu drewnu. W ten sposób ścinanie rosnących drzew zostało znacznie ograniczone.

Kochamy naszą pracę. Praca z prawdziwym zregenerowanym drewnem to ciągłe spotkanie z historią. Każda belka czy deska niesie ze sobą pismo artysty, jego myśli, uczucia, nastrój, których nie mógł wymazać spustoszenie czasu. Możesz zobaczyć, jak drewno dojrzewało na przestrzeni lat pod wpływem słońca, wiatru i deszczu, nadając mu niepowtarzalny wygląd. Jeśli chcesz poczuć urok i moc tego drewna o antycznym wyglądzie w swoim domu lub miejscu pracy, z przyjemnością pomożemy Ci zrealizować Twoje projekty, które uczynimy niepowtarzalnymi i niezapomnianymi.

Brak przedmiotu

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!