Wodewa - płytka do łazienki i kuchni

Mozaika drewniana - rewolucja drewna na ściany i podłogi.

Inspirowane naturą, oferują to drewniane mozaiki 3D, które sprawią, że Twój dom stanie się nowoczesny i przytulny. Mała drewniana mozaika pozwala na optymalne wykorzystanie podstawowego materiału, dzięki czemu pasuje również do nowoczesnych aspektów trwałości i ekologii. Dzięki dużej ilości różnych gatunków drewna o zróżnicowanej kolorystyce oferujemy również szeroki zakres obróbki. Dzięki tym aspektom można stworzyć przyjemną domową atmosferę, którą niewątpliwie tworzy drewno.

Drewniana mozaika Wodewa 2D do łazienki i kuchni. Dzięki kolorowemu i atrakcyjnemu wyglądowi mozaika jest luksusowym dodatkiem zarówno do nowoczesnych, jak i rustykalnych wnętrz. Wykonany jest wyłącznie z drewna tropikalnego, dzięki czemu może pochwalić się dużą twardością i wodoodpornością. Każdy egzemplarz jest oryginalny w innym kolorze i strukturze.

Brak przedmiotu

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!