Pokrycia dachowe z tworzyw sztucznych

Współczesne trendy zmierzają w kierunku wytwórstwa imitacji z tworzyw sztucznych praktycznie wszystkich rodzajów produktów i towaru, jest więc oczywiste, że pokrycia dachowe również nie mogły zostać pominięte w tym zakresie. Ze względu na fakt, iż z materiałów, powstałych na bazie tworzyw sztucznych, korzystamy codziennie i są nieodzowną częścią składową naszych domów, w naszym przypadku zastępują one tradycyjne pokrycia dachowe. Ich wygląd sprawia, że tylko z największą trudnością można je odróżnić do oryginalnych materiałów.

Technologia recyklingu oraz technologia oryginalna pokryć dachowych z tworzyw sztucznych. 

Wybieraj z oferty oryginalnych produktów czeskiej produkcji marki EUREKO.

Více informací
Brak przedmiotu

Pokrycia dachowe z tworzyw sztucznych od 2000 roku produkujemy pod nazwą EUREKO.

Plastové krytiny EUREKO

Pokrycia dachowe z tworzyw sztucznych EUREKO

to produkty, które są wykonywane z poliolefinów (polietylenu i polipropylenu). Surowce te są otrzymywane w drodze wysokiej jakości separacji odpadowych tworzyw sztucznych, powstających przede wszystkim jako odpady przemysłu samochodowego. Wszelkie tworzywa sztuczne, stosowane przez firmę REGRA PLAST spol. s r.o. do celów związanych z produkcją, przed ich właściwym przetworzeniem na materiał pokryć dachowych, były uprzednio przeznaczone dla aplikacji wykonanych z myślą o długookresowym stosowaniu (elementy wnętrz samochodowych z tworzyw sztucznych, zderzaki, akcesoria meblowe). Takie tworzywa sztuczne, które już raz poddano obróbce na potrzeby zastosowania zewnętrznego, są ponownie uszlachetniane podczas produkcji pokryć przez dodawanie barwników, stabilizatorów UV oraz napełniaczy, aby klient w ten sposób otrzymał produkt możliwie jak najbardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych. Gwarancja na pokrycia EUREKO udzielana jest na okres 30 lat (zob. karta gwarancyjna).

Drdlík- plastová krytina eureko

 

Czy budujesz i w żaden sposób nie potrafisz się zdecydować, jakie pokrycie powinno nakryć Twój dom lub domek letniskowy?

Szukasz wysoką jakość w rozsądnej cenie, odporność oraz kompleksowe i łatwe rozwiązanie? Właśnie go znalazłeś! Idealny wybór dla Ciebie stanowi pokrycie dachowe z tworzywa sztucznego, EUREKO DSS II. Są to gonty z tworzywa sztucznego, produkowane od 2000 r. już ponad 20 lat a przez ten okres czasu zdobyły mnóstwo zadowolonych klientów i pozytywnych opinii. Stanowią one najlepsze rozwiązanie dla osób, które w swoim wyborze preferują lekkie pokrycie dachowe oraz praktyczne rozwiązanie, oferujące dużą ilość wariantów i łatwy montaż.

  reference plastové krytiny šindel eureko drdlík

 

Základní šabloba plastového šindele eureko drlikZALETY POKRYĆ DACHOWYCH Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Do największych zalet należy przede wszystkim długi okres użytkowania bez konieczności wykonywania regularnej konserwacji. Szczególnie wtedy, kiedy brak Ci czasu na takie czynności i nie zamierzasz często się zajmować pokryciem dachowym, stanowi ono dla Ciebie właściwy wybór. Wśród innych zalet należy wymienić

  • Odporne na mchy, liszaje i substancje alkaliczne
  • Niewielki ciężar
  • Odporne na działanie promieni słonecznych, deszczu, gradu, mrozu oraz na gwałtowne zmiany temperatury
  • Jest wytrzymałe, stabilne i odporne na wgłębienia powstające na skutek chodzenia po nim
  • Tłumi hałas
  • Nie wymaga konserwacji
  • Doskonała imitacja naturalnych materiałów
  • Z gwarancją na 30 lat!

 

dvojdrážkový systém u střešní krytiny eureko

Z dobrym wynikiem wytrzymuje także działanie wiatru, słońca, deszczu i całego szeregu innych czynników atmosferycznych. Obecny, zmodernizowany typ obejmuje dodatkowo wzmocnioną konstrukcję, podwójny rowek kapilarny, możliwość wykonania montażu na deskowanie oraz na czoło skośne, które podkreśla wysokość rzędu. Wprowadzone innowacje są wynikiem przeszło 20 lat doświadczenia i analizy informacji zwrotnej od naszych klientów.

Łatwość i efektywność

Gonty z tworzywa sztucznego spełniają najbardziej wygórowane wymagania w zakresie efektywności w połączeniu z łatwością montażu i konserwacji. U nas w jednym miejscu znajdziesz kompletny asortyment gontów z tworzywa sztucznego EUREKO DDS II. Nasza oferta obejmuje podstawowy szablon, kosz, element do naroży, gąsior, gwoździe, przejścia antenowe i wentylacyjne, w tym wszelkie wyposażenie niezbędne do wygodnego montażu. Zostaje wyeliminowana konieczność objeżdżania najróżniejszych punktów i walki ze zróżnicowanym czasem dostaw i jakością usług.

U nas wszystko załatwisz szybko, sprawnie i skutecznie.

 

 

Reference Plastový šindel eureko dds 2 drdlik

 

Pokrycie dachowe z tworzywa sztucznego EUREKO MODERNA

EUREKO MODERNA

Gont z tworzywa sztucznego EUREKO DDS II - Drewniany gont Drdlíka to wierna kopia klasycznego drewnianego gontu łupanego.

Plastový šindeľ Eureko

 

EUREKO GREEN- EUREKO GREEN będzie pełnić funkcję klasycznego pokrycia dachowego układanego, jak również i nośnika dla ekstensywnego zielonego dachu. To okrycie dachowe cechuje się bardzo dużą łatwością układania i korzystną ceną.

     EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY       EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY       EUREKO GREEN EXTENZIVNE ZELENE STRECHY

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zapytaj o cokolwiek pod numerem tel.: +420 608 87 28 27 lub kieruj pytania na adres: info@strecha-je-hra.cz, gdzie chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. Oprócz dokładnych obliczeń ilości materiału potrzebnego na pokrycie dachowe oraz niezbędnych akcesoriów, równocześnie otrzymasz projekt idealnego rozwiązania, nasze długoletnie doświadczenie + fachowe doradztwo + bezpłatne szkolenie.

 

Dziękujemy za Państwa zaufanie, zespół Drdlík.

Serwis kliencki:
Cennik gontu z tworzywa sztucznego EUREKOCennik drewnianego gontu - Obliczanie dachu - Szkolenia - Kontakt
Nasze produkty:
Drewniany gontGont z tworzywa sztucznegoDrewniane okładziny ścienne - Daszki kryte gontemDrewniana rynna

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!