Elementy dachowe i hydrauliczne

Firma DRDLÍK działa na rynku czeskim od 1989 roku jako producent gontów drewnianych: gontów łuszczonych wołoskich i gontów alpejskich. Nie trzeba było długo czekać na nowe pomysły i powstał plastikowy gont EUREKO DDS II. Kiedy wykorzystaliśmy naszą dotychczasową wiedzę na temat produkcji i montażu klasycznych gontów drewnianych do opracowywania i budowy gontów plastikowych. Inne plastikowe pokrycia, które wiernie imitują i są prawie nie do odróżnienia od oryginalnych materiałów: plastikowy łupek i eternit. Najnowszą NOWOŚĆ w asortymencie pokryć plastikowych jest MODERNA EUREKO, która otrzymała „wyróżnienie” jury eksperckiego na targach budowlanych 2020. Kolejną nowością 2021 roku jest ZIELONE EUREKO.

Oferujemy dostawę pokryć dachowych w przystępnych cenach, które zadowolą każdego. Kompleksowa usługa: kalkulacja dachu, rekomendacja składu dachu, kompletna dostawa dachu na terenie całej Republiki Czeskiej.

Brak przedmiotu

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!