MODERNA

Nowość - EUREKO MODERNA!

EUREKO MODERNA

Více informací
Brak przedmiotu

Produkt ten jest oparty na długoletnim odświadczeniu z produkcją innych produktów EUREKO. Rowki przeciw wznoszeniu się wody umożliwiają stosowanie pokrycia dachowego MODERNA na dachach o spadku nawet 20°. Układanie pokrycia dachowego jest łatwe, przypomina bowiem nasz gont z tworzywa sztucznego DDS II i można go układać na łaty, jak również i na pełne deskowanie. W odróżnieniu od innych produktów EUREKO, pokrycie dachowe MODERNA jest przeznaczone również i dla nowych domów oraz bardziej nowoczesnych typów domów, chociaż swoje zastosowanie znajdzie również w przypadku remontowanych obiektów.

Pokrycie przybija się dwoma gwoździami 2,8 x 32 mm (a więc standardowo) a do przygotowania i układania pokrycia dachowego nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia. Jak każdy inny produkt EUREKO, pokrycie dachowe MODERNA cechuje się długą trwałością, odpornością na gwałtowne zmiany pogody, mróz, deszcz, grad, mchy i liszaje, można po nim chodzić, no i oczywiście wspaniale wygląda.

EUREKO

Drdlík- čestné uznání z Veletrhu střechy Praha 2020

Na targach FOR ARCH Praga 2020 jury złożone z ekspertów przyznało nam „honorowe wyróżnienie“. Dziękujemy.

Integralną częścią pokrycia dachowego jest specjlanie przez nas zaprojektowany typ gąsiora z możliwością ustawiania kąta. Ten uniwersalny gąsior jest kompatybilny także z innymi pokryciami dachowymi, np. EUREKO CPS i BNC. Można go również wykorzystać do naroży.

Nowe pokrycie dachowe z tworzywa sztucznego w odpowiednim designu wchodzi w skład normalnego asortymentu. Równolegle z nowym pokryciem dachowym zaprojektowaliśmy uniwersalny gąsior, który można wykorzystać do dachów o spadku 15° - 50°.

Na żądanie oczywiście chętnie wyślemy próbki.

Eureko MODERNA


Podstawowy szablon EUREKO MODERNA

Wymiary: 30 x 33 cm
Grubość: 18 mm
Zużycie: 17 szt./ m2
Waga: 6 kg/ m2
Minimalny spadek: 20°

 

Uniwersalny gąsior EUREKO MODERNA

Długość: 34 cm
Wysokość: 20 cm
Zużycie: 3,3 szt./ mb 
Kąt: 15° – 50°


 

Plastová krytina MODERNA

 


                          EUREKO MODERNA  EUREKO MODERNA STŘEŠNÍ KRYTINA  Střešní plastová krytiny MODERNA  EUREKO MODERNA plastová krytina

Plastová krytina MODERNA

Kieruj pytania na adres: info@drdlik.cz

 

 

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!