Lubisz nietradycyjne rozwiązania, które urzekają swoim wyglądem, jakością i historią?

Szukasz produktów, które mają tradycję, styl i charyzmę? Jeśli właśnie odnawiasz dach lub po prostu szukasz czegoś, co nadałoby Twojemu domowi lub domku niezwykłego wyglądu, a jednocześnie było praktyczne, nie musisz dalej szukać. Czy słyszałeś o drewnianych rynnach? Jeśli nie, ten artykuł jest dla Ciebie.

 dřevěná žlab

 

Produkcja drewnianej rynny?

Jest to drewniana rynna, która jest wyrzeźbiona bezpośrednio z pnia drzewa. Nadają się szczególnie do dachów krytych gontem, nadają się do obiektów zabytkowych, są stosowane jako stylowy element architektoniczny w nowych budynkach zrębowych, budynkach z bali, ale ich zastosowanie nie ogranicza się do tego kierunku. Wykonany jest z bali świerkowych, wydobywanych bez soku i pod nowiu. Dopiero wtedy pozbywają się gałęzi, okorują i ręcznie je rzeźbią. Taka rynna charakteryzuje się tym, że nie skręca się, nie pęka i nie jest odporna na owady niszczące drewno. Ma również długą żywotność i jest odporna na działanie pogody i kaprysy natury.

Dane techniczne:

  • Kłody świerkowe
  • Długości 2 - 6 m
  • Impregnacja przez zanurzenie w Bochemit QB Profi
  • 2x farba Carbolineum Extra
  • Wnętrze rynny pomalowane jest asfaltem Gumo
  • Cena za metr bieżący

 

dřevěná žlab

 

Dlaczego jest wyjątkowy?

Drewniana rynna jest pod wieloma względami wyjątkowa. Z opisu jego produkcji można się domyślać, że konieczne jest przestrzeganie dokładnej procedury, która trwa ponad pół roku. Produkcja jest więc czasochłonna, ale warto poczekać. Powstała w ten sposób rynna ma właściwości, których inne rynny z trudem oferują.

długie życie
świetny stosunek jakości do ceny
nietuzinkowy element budynku, który ma również ciekawą fabułę produkcyjną
odporność na warunki atmosferyczne, wpływy naturalne, skręcanie drewna i owady


Z pewnością możesz sobie wyobrazić, że posiadanie tak naturalnego elementu z tradycją i historią na swoim budynku jest czymś wyjątkowym. Współczesne materiały i procesy mogą być dziś używane częściej, ale przekazywana z pokolenia na pokolenie tradycja oferuje coś, czego nowoczesne metody nie mogą. To przede wszystkim lata sprawdzonej jakości, trwałości i trwałości. Poleganie na drewnie to zdecydowanie dobry krok. Gwarantuje to najlepszy materiał, który jest również zgodny z ogólnymi wymogami zrównoważonego rozwoju i ekologii.

 

Z kim się skontaktować?

Jeśli interesują Cię poniższe cechy, możesz się zastanawiać, z kim się skontaktować, jeśli chcesz taką drewnianą rynnę. Na pewno znajdziesz wielu producentów w Internecie, ale jakość, tradycja i odpowiedzialne podejście są szczególnie ważne dla tego produktu. Nasza firma Drdlík może Ci to zaoferować. Od prawie 30 lat zajmujemy się tym rzemiosłem. Kładziemy nacisk na przywiązanie do tradycyjnego rzemiosła, wykorzystanie rodzimych surowców, rękodzieła, a także nasz zapał i entuzjazm. Nie bój się dotrzeć do nas ze swoim pomysłem, a z pewnością pomożemy Ci go wcielić w życie i doprowadzić do perfekcji.

 

dřevěná žlab

 

dřevěná okap

Nie wahaj się z nami skontaktować i zapytać o wszystko pod numerem telefonu: +420 608 87 28 27 lub pod adresem e-mail: info@strecha-je-hra.cz, gdzie chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Dziękuję za wsparcie, zespół Drdlík.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!