EUREKO dachowe

Pokrycie dachowe z tworzywa sztucznego produkowane od 2000 roku pod nazwą EUREKO, to produkty, które wykonujemy z poliolefinów (polietylenu i polipropylenu). Surowce te są otrzymywane w drodze wysokiej jakości separacji odpadowych tworzyw sztucznych, powstających przede wszystkim jako odpady przemysłu samochodowego.

Produkcja pokrycia dachowego EUREKO

Tworzywa sztuczne, stosowane do celów związanych z produkcją, przed ich właściwym przetworzeniem na materiał pokryć, były przeznaczone dla aplikacji wykonanych z myślą o długookresowym stosowaniu (elementy wnętrz samochodowych z tworzyw sztucznych, zderzaki, akcesoria meblowe). Takie tworzywa sztuczne, które już raz poddano obróbce na potrzeby zastosowania zewnętrznego, są ponownie uszlachetniane podczas produkcji pokryć przez dodawanie barwników, stabilizatorów UV oraz minerałów, aby klient w ten sposób otrzymał produkt możliwie jak najbardziej odporny na działanie warunków atmosferycznych. Gwarancja na produkty EUREKO udzielana jest na okres 30 lat (zob. karta gwarancyjna).

Certyfikaty pokrycia dachowego: gont z tworzywa sztucznego DDS II EUREKO.

Do wszystkich dokumentów prowadzą poniższe linki.


Certyfikaty i deklaracje EUREKO

Záruka na plastovou krytinu Eureko DDS 2 drlik

Wzór przemysłowy dla gontu z tworzywa sztucznego EUREKO GREEN w Unii Euripejskiej.

 

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zapytaj o cokolwiek pod numerem tel.: +420 608 87 28 27 lub kieruj pytania na adres: info@strecha-je-hra.cz, gdzie chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. Oprócz dokładnych obliczeń ilości materiału potrzebnego na pokrycie dachowe oraz niezbędnych akcesoriów, równocześnie otrzymasz projekt idealnego rozwiązania, nasze długoletnie doświadczenie + fachowe doradztwo + bezpłatne szkolenie.

 

Dziękujemy za Państwa zaufanie, zespół Drdlík.

Serwis kliencki:
Cennik gontu z tworzywa sztucznego EUREKOCennik drewnianego gontu - Obliczanie dachu - Szkolenia -Kontakt
Nasze produkty:
Drewniany gontGont z tworzywa sztucznegoDrewniane okładziny ścienne - Daszki kryte gontemDrewniana rynna

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!