Jak otrzymać BEZPŁATNĄ wycenę!

Chętnie dokonamy obliczenia zużycia materiału dachowego dla Twojego zlecenia.

Drdlík- rozpočta zdarma na dřevěný šindele
 

Drdlík- rozpočet ZDARMA na plastový šindel EUREKO DDS II

 

Co nam będzie potrzebne:

 • W treści e-mailu wysłanego pod adres info@drdlik.pl podaj jak najbardziej kompleksową informację. Im dokładniejsze dane otrzymamy, tym dokładniejsze będzie obliczenie zużycia materiału.
 • Dane kontaktowe
 • Rodzaj pokrycia dachowego - Gont z tworzywa sztucznego DDS II, GREEN, MODERNA, gont wołoski łupany, gont alpejski modrzewiowy
 • Wymiary - niezbędny jest plan dachu lub krokwi z zaznaczonymi spadkami (może to być odręcznie wykonany szkic lub rysunek, itp.), ew. przekroje i wdoki
 • Załącz zdjęcia / rysunki obiektu

  W przypadku braku możliwości opracowania oferty w oparciu o przekazane dane, skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić dalsze kroki. Oferty standardowo wysyłamy w terminie do 5 dni roboczych. Jeżeli wyznaczony termin jest dla Ciebie zbyt długi, to powiadom nas o tym fakcie, a my chętnie przygotujemy ofertę w trybie priorytetowym.

  Nie wahaj się skontaktować z nami i zapytaj o cokolwiek pod numerem tel.: + 420 732 583 503 lub kieruj pytania na adres: info@drdlik.pl, gdzie chętnie udzielimy odpowiedzi na Twoje pytania. Oprócz dokładnych obliczeń ilości materiału potrzebnego na pokrycie dachowe oraz niezbędnych akcesoriów, równocześnie otrzymasz projekt idealnego rozwiązania, nasze długoletnie doświadczenie + fachowe doradztwo + bezpłatne szkolenie.

  Informacje i zasady transportu

  TRANSPORT:

  Transport wszelkiego towaru zapewnia firma Drdlík praktycznie w całości z wykorzystaniem własnych samochodów ciężarowych o ładowności od 1,5 do 18 ton. Ze względu na fakt, że przewozy towaru organizujemy na terenie całych Czech, w związku z czym w grę wchodzą setki przejechanych kilometrów, to potrzebne są lekkie samochody ciężarowe typu platforma, którym ich wymiary umożliwiają dojazd na zwykłe place budów, również pojazdy te muszą posiadać wystarczającą ładowność, aby potrafiły zrealizować transport naszego ciężkiego i objętościowego towaru. Towar zazwyczaj dostarczamy bezpośrednio na plac budowy lub na miejsce dostawy wskazane przez Klienta. Jeżeli droga dojazdowa nie umożliwia wjazd samochodem ciężarowym na wymagane miejsca wyładunku, kierowca dokona wyładunku w najbliższym najbardziej odpowiednim miejscu (w sprawie zaistniałej sytuacji należy się z nami natchmiast skonsultować pod nr tel.: 608 87 28 27 ! ).

  WYŁADUNEK TOWARU:

  Nasze pojazdy z tego powodu nie są wyposażone w wysięgniki hydrauliczne, ani w hydrauliczne klapy załadowcze, które istotnie zmniejszają ładowność pojazdu. Nie zapewniamy wyładunku towaru z samochodu ciężarowego: Klient jest powinien we własnym zakresie zapewnić sobie wózek widłowy lub inny sposób wyładunku, o ile Klient zamówił towar na paletach; ewentualny udział Klienta w pokryciu kosztów transportu nie obejmuje wyładunku towaru na paletach ze samochodu ciężarowego lub z innego samochodu! Klient zapewnia wyładunek sam we własnym zakresie! W miejscu wyładunku towaru powinna znajdować się wystarczająca ilość osób (według dostarczanej ilości, jednak co najmniej 2 osoby).

  W przypadku mniejszych zamówień nie korzystamy z naszych pojazdów, raczej zamawiamy transport u firmy przewozowej FOFR.

  Doprava- plastový šindel

  Doprava- dřevěný šindel

   

   

   

   

   

   

   

  Serwis kliencki:
  Cennik gontu z tworzywa sztucznego EUREKOCennik drewnianego gontu - Obliczanie dachu - Szkolenia - Kontakt
  Nasze produkty:
  Drewniany gontGont z tworzywa sztucznegoDrewniane okładziny ścienne - Daszki kryte gontemDrewniana rynna

  Sdílejte a získejte odměnu

  Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!