Dach z gontów drewnianych na zamówienie

Gonty drewniane typu wołoskiego, które mają pióro i wpust, są ozdobą chat z bali, chat z bali i innych budowli ludowych lub monumentalnych. Jest to łupany gont wykonany z wolno rosnących gatunków drewna, takich jak świerk, jodła czy modrzew. Pokrycie gontowe jest całkowicie ekologiczne, trwałe i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne

 

Dach kryty gontem

Możesz wybierać spośród różnych rozmiarów, kształtów i wzorów. Dokładnie według Twoich życzeń i potrzeb. Gonty drewniane wykonane są z wysokiej jakości i trwałego drewna, które chroni ul przed wszelkimi kaprysami pogody. Te gonty są wykonywane ręcznie i naprawdę gwarantujemy ich jakość. Wybierając dach drewniany z pokryciem gontowym nie musisz kierować się oferowanymi wymiarami, ale możesz indywidualnie uzgodnić z nami wymagany kształt i rozmiar. Oferujemy kilka podstawowych kształtów dachów gontowych typu stożkowego i owalnego. Możesz również wybrać wariant z końcówką lub bez. Końcówka może być zwykła lub ukształtowana, zgodnie z Twoimi preferencjami.

 
Dlaczego warto wybrać dach drewniany?
To całkowicie oryginalne i nietradycyjne akcesorium, które może uczynić Twój ogród wyjątkowym.
Jest wysokiej jakości, wytrzymały, a oprócz funkcji estetycznej dobrze spełnia również funkcję praktyczną.
Wybór konkretnego kształtu, wymiarów i konstrukcji zależy wyłącznie od Ciebie.

Kilka podstawowych typów zadaszeń jest zwykle w magazynie, więc jeśli chcesz mieć je od ręki, na pewno nie stanowi to problemu. Jeśli nie masz nic przeciwko czekaniu na chwilę, zrobimy (prawie) wszystko, co chcesz. Oprócz dachów nad uli można wybrać także dachy nad masywnymi ogrodzeniami. Nie trzeba dodawać, że pod dachami wykonujemy proste i rzeźbione bale. Twoja wyobraźnia nie ma granic. Zakupu na pewno nie pożałujesz.


Na pewno wybierzesz w menu Drdlik.pl.

Twój zespół Drdlík - rodzinna firma z tradycją od 1989 roku!

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!