Łatwa realizacja pokrycia dachowego? Odpowiedź brzmi EUREKO MODERNA

Posiadanie dobrego dachu nad głową jest niezbędne dla nas wszystkich. Tylko jak wybrać ten właściwy materiał, dobrze wykonać pokrycie i jeszcze właściwie o nie dbać, co może się okazać dość kłopotliwe. Dlatego większość ludzi szuka aktualnie rozwiązań, które nie tylko są dostępne finansowo, ale przede wszystkim trwałe i z zerowymi wymaganiami dla konserwacji. Dokładnie takie jest średnie pokrycie dachowe EUREKO MODERNA.

Jest to jakość za rozsądne pieniądze, która zapewnia maksymalną odporność, łatwe ułożenie i gwarancja Państwa zadowolenia przez długie lata. EUREKO MODERNA jest lekkim pokryciem dachowym, które zapewnia dużą elastyczność i łatwość instalacji.

Nieodłączną częścią tego pokrycia jest też specjalnie zaprojektowany grzebień, który odznacza się regulowanym kątem. Ten uniwersalny grzebień jest kompatybilny również z innymi pokryciami, na przykład z EUREKO CPS i BNC. Można go stosować w narożach.

Nowe designowe plastikowe pokrycie dachowe jest wprowadzone do bieżącego asortymentu. Aktualnie do nowej wykładziny dachowej zaprojektowaliśmy uniwersalny grzebień, który stosuje się do dachów o nachyleniu 15° - 50°.

Państwa zespół DRDLIK

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!