Kończymy wiaty tak, aby cały materiał zmieścił się pod dachem.

A jak myślicie, jakiego pokrycia używamy ?

wykańczamy własnym, opatentowanym gontem tworzywowym EUREKO DDS II . Tak, to nasz patent i jesteśmy dumni, że wynaleźliśmy ten rewolucyjny materiał, który daje wspaniałe rezultaty.

Kiedy zaczynaliśmy opracowywać ten gont , chcieliśmy zaoferować naszym klientom najlepszą możliwą jakość i innowacyjne rozwiązania dla ich dachów. I to dzięki naszej kreatywności i wysiłkom stworzyliśmy EUREKO DDS II, który oferuje doskonałą trwałość i długowieczność.

Wspaniale jest wiedzieć, że nie tylko znaleźliśmy świetne rozwiązanie dla naszego własnego dachu, ale możemy również pomóc innym w naszej społeczności w odnowieniu dachu za pomocą naszego opatentowanego gontu . Razem możemy stworzyć trwałe i piękne domy, które przetrwają wiele lat.

Jeśli szukasz najlepszej opcji do renowacji dachu lub budowy nowego domu, nie wahaj się spojrzeć na gont plastikowy EUREKO DDS II . Jest efektem naszej twórczej pracy od 2000 roku i dowodem naszych starań, aby zapewnić Państwu to, co najlepsze.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych reakcji i doświadczeń z gontem EUREKO DDS II. Podziel się z nami swoimi wrażeniami i pytaniami, a my z przyjemnością udzielimy Ci więcej informacji.

Na pewno wybierzesz z menu dachowego Drdlik.

Wasz zespół Drdlík – firma rodzinna z tradycją od 1989 roku!

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!